Нехай рiк має 365 днів. Яка імовірність того, що на випадково вирваному листку календаря число:

а)кратне 5​

Ответы на вопрос

Отвечает Лук'янчук Саня.

Ответ:

Объяснение:

в 11 місяцях по 6 днів коли число місяця кратне 5 ( 5 10 15 20 25 30)
тільки в лютому таких днів 5

P = (11*6+1*5)/365 = 71/365 - це відповідь