У коробці є 42 картки, пронумеровані числа від 1 до 42. Яка ймовірність того, що номер навмання

взятої картки не буде квадратним числу 7​

Ответы на вопрос

Отвечает Погасий Артем.

Умова .

У коробці є 42 картки, пронумеровані числа від 1 до 42. Яка ймовірність того, що номер навмання взятої картки не буде КРАТНИМ числу 7

Розв'язання завдання.

Числа кратні 7: 7, 14, 21, 28, 35, 42. Таких чисел 6, тоді чисел не кратних 7 буде 42-6=36.

Подія А "обрати число не кратне 7.

Р(А)=m/n, m=36, n=42.

Р(А)=36/42=6/7.

Відповідь: 6/7