Складіть рівняння прямої, яка проходить через точки A(−1;2)та B(0;−2). Запишіть це рівняння у

вигляді з кутовим коефіцієнтом. Впишіть значення k та b в поля нижче: Х= У=

Ответы на вопрос

Отвечает Козылов Рушан.

Ответ: y = -4x - 2; k = -4; b = -2.

Объяснение:

Уравнение прямой имеет вид: у = kx + b.

Подставим координаты точек вместо х и у и получим систему уравнений:

2 = k · (-1) + b,      -k + b = 2,    -k - 2 = 2,       k = -4,

-2 = k · 0 + b;       b = -2;          b = -2;            b = -2.

Значит, прямая задана уравнением у = -4х - 2.