3.Маємо 14 жінок і 9 чоловіків, з них потрібно скласти комісію з 3х осіб. Відомо, що 1 та 2 вибрана

особа чоловіки. Знайдіть ймовірність, що 3 особа - жінка (26) Помогите пожалуйста очень надо

Ответы на вопрос

Отвечает Чуева Яна.

Ответ:

Ймовірність, що 3 особа буде жінка, обчислюється як 14/23 * 13/22 * 12/21 = 78/966 = 13/161.