Серед числових послідовностей назвати арифметичну А)2;4;5;10;...Б)15;12;9;6;.. В)45;30;15;0;-10;...

Г)4;10;16;20;..​

Ответы на вопрос

Отвечает Ботвинко Владислав.

Ответ:

Б)3

Г)по моему 26

Объяснение:

Б)15-3=12

12-3=9

9-3=6

6-3=3

Г)потому что 0+4=4

4+6=10

10+6=16

16+4=20

20+6=26