(a+1)(b+1)-(a-1)(b-1) Помогите решить,пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Ковбасюк Карина.

Ответ:

2a + 2.

Объяснение:

Розкриваємо дужки за допомогою формули різниці квадратів:

(a + 1)(b + 1) - (a - 1)(b - 1) = ab + a + b + 1 - (ab - a + b - 1)

Прибираємо дужки:

ab + a + b + 1 - ab + a - b + 1

Скасовуємо однакові терміни:

2a + 2

Таким чином, (a + 1)(b + 1) - (a - 1)(b - 1) = 2a + 2.