Спростити вираз:√p², якщо р<0​


Ответы на вопрос

Отвечает Лобко Марианна.

Ответ:

Объяснение:

Якщо $p < 0$, то $p^2 > 0$, тому $\sqrt{p^2}$ можна спростити до $|p|$, де $|p|$ позначає модуль числа $p$.

Отже, $\sqrt{p^2} = |p|$ при $p<0$.

Замість $ корінь та степінь