Срочно треба через систему рівнянь Обчисли а1, d, а12, а23, якщо відомо що а8=12,3 а27=2,8


Ответы на вопрос

Отвечает Решетников Родион.

Ответ:

На жаль, наданої інформації недостатньо для побудови системи рівнянь та знаходження а1, d, а12, а23 арифметичної прогресії.

Для знаходження цих невідомих потрібно знати або принаймні припустити значення однієї з цих величин. Наприклад, якщо було б відомо а1, то можна було б скласти систему з трьох рівнянь і три невідомих:

a1 + 7d = a8

a1 + 11d = a12

a1 + 22d = a23

І розв'язати її методом елімінації Гаусса або іншим методом лінійних рівнянь.

Без такої інформації неможливо визначити значення а1, d, а12, а23 однозначно.