5x-2y=37, 3x+4y=-9; Спосібоб додавання


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Катя.

Ответ:

y = -9

x = 5

Объяснение

Вирішуємо через систему

\left \{ {{5x=37+2y} \atop {3x+4y=-9}} \right. < = > \left \{ {{x=37+2y/5} \atop {3x+4y=-9}} \right. < = > 3*(37+2y)/5+4y=-9\\111+6y+20y=-45\\26y=-156\\y= -6\\x = 37 + 2*( -6)/5\\x = 37-12/5\\x = 5