При якому значенню х вирази 26 - 4х та 12х - 7(х + 4) мають рівні значення?


Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Маша.

Відповідь:

Щоб вирази 26 - 4х та 12х - 7(х + 4) мали рівні значення, потрібно прирівняти їх:

26 - 4х = 12х - 7(х + 4).

Спочатку виконаємо дії всередині дужок:

26 - 4х = 12х - 7х - 28.

Зведемо подібні доданки:

26 - 4х = 5х - 28.

Приберемо х з одного боку рівності:

26 + 28 = 5х + 4х.

Обчислимо суми:

54 = 9х.

Для знаходження значення х розділимо обидві частини рівності на 9:

х = 54 / 9.

Обчислимо цю ділену:

х = 6.

Таким чином, значення х, при якому вирази 26 - 4х та 12х - 7(х + 4) мають рівні значення, дорівнює 6.

Пояснення: