СРОЧНО!!! ДАЮ 20 БАЛОВ!!!Знайдіть два числа, півсума яких дорівнює 37,9, а піврізниця - 7,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Жунисбекова Нурила.

Ответ:

x+y=37,9

x-y=7,9

2x=45,8

x=22,9

y=37,9-22,9=15