5) 1 <= (6x + 5)/2 <= 4 6) 2, 4 < (8 - 4x)/3 < 2, 8пжжж скорееее полним решениям​


Ответы на вопрос

Отвечает Белаш Павел.

Відповідь:

Пояснення:

Щоб розв'язати дану нерівність, спробуємо виконати декілька кроків:

Розділимо всі частини нерівності на 2, щоб позбутися дробів:

1/2 <= (6x + 5)/2 <= 2

Помножимо всі частини нерівності на 2, щоб позбутися дужок:

1 <= 6x + 5 <= 4

Віднімемо 5 від усіх частин нерівності:

1 - 5 <= 6x + 5 - 5 <= 4 - 5

-4 <= 6x <= -1

Поділимо всі частини нерівності на 6:

-4/6 <= 6x/6 <= -1/6

-2/3 <= x <= -1/6

Таким чином, розв'язком даної нерівності є проміжок -2/3 <= x <= -1/6.

Щоб розв'язати дану нерівність, простежимо такі кроки:

Помножимо всі частини нерівності на 3, щоб позбутися дробів:

6 < 8 - 4x < 8,4

Віднімемо 8 від усіх частин нерівності:

6 - 8 < 8 - 8 - 4x < 8,4 - 8

-2 < -4x < 0,4

Розділимо всі частини нерівності на -4, але не забувайте змінити напрямок нерівності, оскільки ми ділимо на від'ємне число:

-2/-4 > -4x/-4 > 0,4/-4

0,5 > x > -0,1

Таким чином, розв'язком даної нерівності є проміжок -0,1 < x < 0,5.