Розкладіть вираз 50b^3- 2b на множники і обчисліть його значення, якщо, b= 1/5. СРОЧНО!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Андронік Сніжана.

Відповідь:

0

Пояснення:

50b³-2b=2b(25b²-1)=2b(5b-1)(5b+1)=2/5(5×1/5-1)(5×1/5+1)=2/5×0×2=0