Подайте добуток у вигляді степеня x ^ 5 * (x ^ 8) ^ 2


Ответы на вопрос

Отвечает Широкова Анастасия.

Ответ:

Добуток у вигляді степеня x⁵*(x⁸)² можна записати як x^(5+2*8) = x^(5+16) = x^21.