|y| - x + 2 = 0 Помогитеееее


Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Газимагомед.

Щоб розв’язати рівняння |y| - x + 2 = 0, нам потрібно розглянути два випадки: один, коли y додатне, а інший, коли y від’ємне.

Випадок 1: y > 0

У цьому випадку рівняння виглядає так: y - x + 2 = 0. Переставляючи рівняння, ми маємо y = x - 2.

Випадок 2: y < 0

У цьому випадку рівняння набуває вигляду -y - x + 2 = 0. Переставляючи рівняння, ми маємо y = -x + 2.

Таким чином, розв’язком наведеного рівняння є y = x - 2, якщо y > 0, і y = -x + 2, коли y < 0.