Помогите с алгеброй срочнорозв'язати систему рiвнянь:{ 4x-y=5 x+y=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Lina Il.

Ответ:

x=1; y=-1

Объяснение:

Маемо систему рiвнянь:

4x-y=5 перше рiвняння системи

x+y=0 друге рiвняння системи

Помножимо друге рiвняння системи на -2 та додамо до першого рiвняння системи друге рiвняння системи. Маемо:

4x-y+(-4)x+(-4)y=5+(-4)*0

4x-y-4x-4y=5

-5y=5

-y=5/5

-y=1

y=-1

Пiдставимо значення y=-1 у друге рiвняння системи:

x+(-1)=0

x-1=0

x=1

Перевiрка:

4*1-(-1)=5

1+(-1)=0

4+1=5

1-1=0

5=5

0=0

5-5=0

0=0

0=0

0=0