Запишіть вираз (а-1)(a² +a+1)-(a+3)(a² -3а+9) у вигляді многочлена стандартного вигляду та знайдіть

його значення нкщо а=1,25срочно 40балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Чигрин Олег.

Ответ:

-28

Объяснение:

(a-1)(a^2 +a+1)-(a+3)(a^2 -3a+9) =a^3-1-(a^3+27)=a^3-1-a^3-27=-28