1/2-n/4-1/4n=помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Сигаев Сёма.

Ответ:

Объяснение:

Давайте спростимо вираз:

1/2 - n/4 - 1/4n

Спершу зведемо дроби до спільного знаменника, який у нас буде 4:

1/2 - n/4 - 1/4n = (2/4) - (n/4) - (1/4n)

Тепер можемо виразити чисельники з однаковими знаменниками:

(2/4) - (n/4) - (1/4n) = (2 - n - 1/n) / 4

Отже, вираз 1/2 - n/4 - 1/4n дорівнює (2 - n - 1/n) / 4.