СРОЧНООООФункція задана формулою у(х)=3х^2-5х. Знайдіть у(2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Кекіс Міша.

Ответ:

у(2)= 6²-10= 36-10=26

Объяснение:

..,.........