Звільнитися від ірраціональності в знаменнику дробу 5/√2


Ответы на вопрос

Отвечает Романчук Сергей.

\displaystyle\bf\\\frac{5}{\sqrt{2} } =\frac{5\cdot\sqrt{2} }{\sqrt{2} \cdot\sqrt{2} } =\frac{5\sqrt{2} }{(\sqrt{2})^{2}  } =\frac{5\sqrt{2} }{2}=2,5\sqrt{2}