Знайди периметр прямокутника сторони якого дорівнює 5 см і 4,2см


Ответы на вопрос

Отвечает Хабарова Полина.

Формула периметра: P(периметр)=2(a+b)

Відповідно за формулою: 2(5+4,2)=18,4см

P(периметр)=18,4см

Отвечает Черемисинова Кристина.
Ответ 18,4см
5+ 4,2•2=18,4см