Обчисліть суму нескінченної геометричної прогресії:24; -12; 6; ... .


Ответы на вопрос

Отвечает Соломонова Елизавета.
24; -12; 6; ...     S-?
S=b₁/(1-q)
b₁=24
q=-12/24=-0,5  ⇒
S=24/(1-(-0,5))=24/1,5=16.
Ответ: S=16.
Отвечает Спанова Сандуғаш.
За формулою:
S=b1/1-q