Подайте число 18 у вигляді суми трьох невід'ємних чисел так,щоб перше число відносилося до другого

як 1:2,а добуток усіх трьох додатків був найбільшим. СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Данил.
Це числа 4; 8; 6.
4+8+6=18
4:8=1:2
4*8*6=192 - це найбільший добуток