(x+2)²=(x-6)² Help me pls


Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Кристина.
))))))))))))))))))))))

Отвечает Чапаев Пётр.

x^2+4x+4=x^2-12x+36 (відкриваємо душки )

скорочуємо x^2

4x+4= -12x+36

4x+4+12x-36=0

16x+4-36=0

16x-32=0

скорочуємо обидві сторони рівняння на 16

x-2=0

x=2