Спростіть вираз та знайдіть їх значення при заданих значеннях зміних:

25a²-9/4a²+4a+1/5a-3/2a+1-7a+4/1+2a, a=-1; будь-ласка чим поскоріше.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Софа.
1,5(-2,4a+3,8b)-1,6(2,5a-b)=-3,6a+5,7b-(4a-1,6b)=-3,6a+5,7b-4a+1,6b=-7,6a+7,3b
Якщо а=2, b=-3, то
-7,6*2+7,3*(-3)=-15,2+(-21,9)=-37,1