Спростіть вираз та знайдіть їх значення при заданих значеннях зміних: (4m-12m/m-2)/ (

m+8m-25/2-m), m=-1/3; будь-ласка чим поскоріше

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

1)4m- \frac{12m}{m-2} = \frac{4m^{2}-8m-12m} {m-2}= \frac{4m^{2}-20m} {m-2}= \frac{4m(m-5)}{m-2}\\\\2)m+\frac{8m-25}{2-m}= \frac{2m-m^{2}+8m-25} {2-m}= \frac{-m^{2}+10m-25} {2-m}= \frac{m^{2}-10m+25} {m-2}= \frac{(m-5)^{2}} {m-2}

3)\frac{4m(m-5)}{m-2} :\frac{(m-5)^{2}} {m-2}= \frac{4m(m-5)}{m-2}* \frac{m-2}{(m-5)^{2}}= \frac{4m}{m-5}