Чи проходидь графік у= sinx через точку A( - /6 ; -1)


Ответы на вопрос

Отвечает Voytenko Vetall.

Графік функції y = \text{sin} \ x буде проходити через точку A \bigg(- \dfrac{\pi}{6};-1 \bigg), якщо підставити координати точки у функцію і це буде істина:

-1 \neq \text{sin} \bigg(- \dfrac{\pi}{6}\bigg)\\-1 \neq -\dfrac{1}{2}

Це неправда.

Відповідь: ні.