Знайди значення змінної m, за якого різниця дробів m/14 - 3m−1/28 = 2.


Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Мария.
2m-84m-1=56
-82m-1=56
-82m=56+1
-82m=57
m= - 57/82