Знайти довжину кожного з відрізків координатної прямої що утворюють розвязки нерівності 2sinx

<=1 Помогите пожалуйста...Должно получится 4Π÷3

Ответы на вопрос

Отвечает Kravchenko Lisa.

sinx≤0,5

Відповідний малюнок у вкладенні

x∈[-7π/6+2πn; π/6+2πn], n∈Z

Довжина відрізків: π/6+2πn - (-7π/6+2πn) = π/6+2πn +7π/6-2πn = π/6+7π/6 = 8π/6 = 4π/3.

Відповідь: 4π/3.