Розв’яжіть нерівність 4х ≥ 1\2


Ответы на вопрос

Отвечает Твориша Люся.
Решение:
4x \geqslant \frac{1}{2} \\ 8x \geqslant 1 \\ x \geqslant \frac{1}{8}

Ответ: x \geqslant \frac{1}{8}