Знайдіть похідну функції 1)y=5x^7+10 корінь квадратний з x 2) y=x^9+6x^7+5/x-2 3)ny=8x-tgx 4)

y=-4sinx+4cosx 5) y=sinx*корінь квадратний з x 6) y= (x+6) (x^2+2) 7) y=x^4/cosx

Ответы на вопрос

Отвечает Ступина Даша.

Найти производную:

1)y=5x⁷+10√х

y' = 35x⁴ + 10/(2√х ) = 35x⁴ +5/√х

2) y=x⁹+6x⁷+5/x-2

y'= ((9x⁸ +42x⁶)*(x-2) -x⁹ - 6x⁷-5)/(x-2)²

3)y=8x-tgx

y'= 8 +1/Cos²x

4) y=-4sinx+4cosx

y'=-4Cosx -4Sinx

5) y=sinx*√х  

6) y= (x+6) (x²+2)

y'= (x+6)' (x²+2) +  (x+6) (x²+2) ' = x² +2 +(x+6)*2x

7) y=x⁴/cosx

y'= (4x³*Cosx + x⁴*Sinx)/Cos²x