Знайти проміжки зростання і спадання, f(x)=x^2-2x


Ответы на вопрос

Отвечает Беззубиков Илья.

Знайдемо абсцису вершини параболи х0:

х0=-b/2a=2/2=1

Оскільки а=1>0, то вітки параболи направлені вгору. Отже, функція спадає на проміжку (-∞;х0] і зростає на проміжку [х0;+∞).

Відповідь: проміжок зростання [1;+∞), проміжок спадання (-∞;1].