Потрiбна термiнова допомога, будь ласка по программi 9 класу. Знайдiть знаменник i перший член

геометричноï прогресiï (bn), якщо b4=96, b7=768;

Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Дмитрий.

b₄=b₁*q³

b₇=b₁*q⁶

(b₁*q⁶)/(b₁*q³)=768/96

q³=8  q=2

b₄=b₁*q³  96=b₁*2³   b1=96/8=12