Сума двох чисел дорівнює 45 . Знайти ці числа якщо 60% одного з них дорівнює 75% другого Рішення

системою рівнянь

Ответы на вопрос

Отвечает Єгорова-Егорова Даша.

Ответ:

25, 20

Объяснение:

x+y=45

60x=75y

y=45-x

60x=75(45-x)

y=45-x

60x=3375-75x

y=45-x

135x=3375

y=45-x

x=25

x=25

y=20