Різниця двох чисел дорівнює 4 а різниця їх квадратів 44 знайдіть ці числа помогите плачу​


Ответы на вопрос

Отвечает Боков Артем.

\left \{ {{x-y=4} \atop {x^{2}-y^{2}=44}} \right.\\\\\left \{ {{x-y=4} \atop {(x-y)(x+y)=44}} \right.\\\\\left \{ {{x-y=4} \atop {4(x+y)=44}} \right.\\\\+\left \{ {{x-y=4} \atop {x+y=11}} \right.\\ ------\\2x=15\\x=7,5\\y=11-7,5= 3,5

Это числа : 3,5 и  7,5