Якого найменшого значення і при якому значенні змінноі набуває вираз х^2-4х-8?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гоголев Женя.

y(x)=x²-4x-8

x(верш)= -b/2a=4/2=2

y(верш)=4-4*2-8=-12  - наименьшее значение