Буль ласка,поясніть,дуже терміново потрібно :с Доведіть,що 5³⁰ - 5²⁹ - 5²⁸ ділиться на 19.


Ответы на вопрос

Отвечает Погорелов Никита.

Ответ:

5^30-5^29-5^28=5^28*(5^2-5-1)=5^28*(25-5-1)=5^28*19. 5^28*19 / 19=5^28. ^-это степень.

Объяснение: