Вартість деякого товару спочатку підвищили на 25 %, а потім знзили на 26 %. На скільки відсотків і

як змінилася початкова ціна товару? пж треба повний розвязок

Ответы на вопрос

Отвечает Полевая Олеся.

Відповідь: ціна зменшилась на 0.075

Пояснення:

підвищення ціни на 25%

х+0.25х=1.25х

зменшення ціни на 26%

1.25х-0.325х=0.925х

х-0.925х=0.075х

Отвечает Grigoryan Erik.

цена товара х

после увеличения на 25% - 1,25х

после уменьшения на 26% - по пропорции

1.25x-100%

? - 74%

?=0.925х

относительно первой цены изменение составило 9,25%