Зобразіть на координатній площині множину розв'язків нерівності 1<=х²+у²<=4 У відповідь

запишіть площу зображеної фігури

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Кирилл.

Объяснение:

1\leq x^2+y^2\leq 4\\\\x^2+y^2=1\; \; -\; \; okryznost\; ,\; \; centr\; (0,0)\; ,\; R=1\\\\x^2+y^2=4\; \; -\; \;  okryznost\; ,\; \; centr\; (0,0)\; ,\; R=2

Область на рисунке закрашена.