Знайти первісну, графік якої проходить через точку М, якщо: 1) f(x)= -x^2+3x, М(1;3)


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Нургуль.

Загальний вид первісної: F(x)=\displaystyle \int \Big(-x^2+3x\Big)dx=-\dfrac{x^3}{3}+\dfrac{3x^2}{2}+C

Підставивши координати точки M в рівняння первісної, маємо

3=-\dfrac{1}{3}+\dfrac{3}{2}+C\\ \\ C=\dfrac{11}{6}

Шукана первісна: F(x)=-\dfrac{x^3}{3}+\dfrac{3x^2}{2}+\dfrac{11}{6}