Спростіть вираз (3х-4)+(5-3х) та знайдіть його значення якщо х= з розв'язанням будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Киргинцева Дарья.

(3х-4)+(5-3х) = 3x - 4 + 5 - 3x = 1; якщо x = 1/24, то вираз не зміниться, бо змінна x самознищилась.