Периметр прямокутника дорівнює 18 см а його площа 20см^2. знайти сторони прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Гирвель Даник.

Объяснение:

2*(x+y)=18

x*y=20

x=9-y

y^2-9y+20=0

y1=4   y2=5

x1=5   x2=4

Ответ: 4 и 5 см