Обчислити : arctg (tg π/3 ) -2 arctg (sin π/2) Варіант відповідей: А) інша відповідь Б) 5π/6 В)

1/√3 Г)π Д)π/2

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёв Владимир.

Ответ:

-\frac{\pi}{6}

Объяснение:

arctg(tg\frac{\pi}{3})=\frac{\pi }{3}\\   \\ 2arctg(sin\frac{\pi}{2})=2arctg1=2\frac{\pi }{4}=\frac{\pi }{2} \\  \\  arctg (tg\frac{\pi}{3})-2arctg(sin\frac{\pi}{2})=\frac{\pi}{3}-\frac{\pi}{2}=-\frac{\pi}{6}