Визначити площу фігури обмеженої лініями y= x\4 x= 1 x=4 і віссю x


Ответы на вопрос

Отвечает Шмидт Алина.

y=\frac{x}{4}\; \; ,\; \; x=1\; \; ,\; \; y=0\\\\S=\int\limits^1_0\, \frac{x}{4}\, dx=\frac{x^2}{8}\, \Big |_0^1=\frac{1}{8}