Знайдіть суму 14 перших членів арифметичної прогресії якщо a1=-4 d= 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

a₁ = - 4     d = 3

a₁₄ = a₁ + 13d = - 4 + 13 * 3 = - 4 + 39 = 35

S_{14}=\frac{a_{1}+a_{14}}{2}*14=(a_{1}+a_{14})*7=(-4+35)*7=31*7=217