8. Обчислити, обираючи зручний порядок обчислень: а) -3,4-0,5-(-2)-(-7);б) -17*3/8+3/8*(-7)9.

Спростити вираз і обчислити його значення 0,5(1,6х-6,4y)-2,4(1,5х+у).якщо x=3, y=-4.5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лепаловская Карина.

Відповідь:а)=-3,4-0,5+2+7=-3,9+9=5,1

б)=3/8*(-17-7)=3/8*(-24)=-9

9)=0,8x-3,2y-3,6x-2,4y=-2,8x-5,6y=-2,8*3-5,6*(-4,5)=-8,4+25,2=16,8