Знайдіть похідну функції f(x)=√x(3x-x²). Обчистліть f`(9)


Ответы на вопрос

Отвечает Караваев Олег.

f'(x)=(√x(3x-x²))'=1/(2√x)*(3x-x²)+(3-2x)*√x

по формуле (u*v)'=u'v+v'u