Помогите пожалуйста знайдіть перший член геометричної прогресії (Xn) якщо q=1/5,S4=156​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

перший член 125

Объяснение:

q=\frac{1}{5}; S_4=156

S_n=b_1*\frac{1-q^n}{1-q}

S_4=b_1*\frac{1-q^4}{1-q}

b_1*\frac{1-(\frac{1}{5})^4}{1-\frac{1}{5}}=156

b_1*\frac{5^4-1}{5^4}:\frac{5-1}{5}=156

b_1*\frac{625-1}{625}*\frac{5}{4}=156

b_1=\frac{156*625*4}{624*5}

b_1=\frac{156*125}{156}=125