1) Яка з наведених послідовностей є арифметичною прогресією? 1. 16; 8; 4; 2 2. 1/4; 1/3; 1/2; 1

3. 3; 4; 6; 9 4. 18; 14; 10; 6 2) Чому дорівнює третій член геометричної прогресіїї, якщо її перший член b1=-6, а знаменник q=-3 1. -18 2. 18 3. -54 4. 54

Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Андрей.

Ответ:

1) 4.

( К кажому последующему члену прибавляется(вычетам) одно и то же число (Тут -4))

2) 3.

b_{n} = b_{1} * q^{n-1}\\b_{3} = b_{1} * q^{3-1} = -6 * (-3)^2 =-54