Сума перших двох членів геометричної прогресії дорівнює 48. Знайдіть b1, якщо q=11 СРОЧНО НАДО!!


Ответы на вопрос

Отвечает Королюк Вікторія.

Ответ:

b₁ = 4.

Объяснение:

По условию b₁ + b₂ = 48.

b₁ + b₁·q = 48

b₁·(1 + q) = 48.

Так как q = 11, то

b₁·(1 + 11) = 48

b₁·12 = 48

b₁ = 48 : 12

b₁ = 4.

Ответ: 4.

Проверим полученный результат:

b₁ = 4, b₂ = 4 · 11 = 44;  b₁ + b₂ = 48 - верно.